SZKOLENIA DLA FIRM

Celem nauki języka obcego jest swoboda komunikacji w tym języku dlatego naukę w naszej firmie dostosowujemy do potrzeb klientów i to zarówno w kwestii poziomu nauczania i doboru materiałów i lektora jak i pełnej elastyczności czasu zajęć. Miejscem zajęć może być siedziba klienta lub nasza. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach jak i indywidualnie z lektorami i Native Speaker's.

Przygotowujemy szkolenia w zakresie języka ogólnego i specjalistycznego np.: medycznego, prawniczego, technicznego, ekonomicznego, finansowego.

Organizujemy również szkolenia przygotowawcze do uznanych egzaminów we wszystkich oferowanych przez nas językach. (np.: FCE, CAE, CPE, TOEFL, TOEIC, LCCI, DELF, TELC, BEC, ZERTIFIKAT DEUTSCH itd.)

Kursy wyjazdowe. Weekendowe szkolenia językowe na terenie naszego kraju proponujemy w ramach spotkań integracyjnych dla pracowników firm z całej Polski. Szkolenie zawiera 5h zajęć dziennie indywidualnie lub w małych grupach, a poza tym przez cały czas poza zajęciowy grupa również porozumiewa się w języku obcym.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dlatego przygotowywane przez nas oferty poprzedza uściślenie najważniejszych informacji

Nasi klienci posiadają również przydzielonego, stałego opiekuna klienta, do którego zawsze mogą się zwrócić z pytaniami.

Dbamy o jakość naszych szkoleń a nasze ceny są bardzo konkurencyjne! Nasi zadowoleni klienci wystawiają nam referencje

W celu przygotowania oferty dla Państwa prosimy o kontakt:

      tel. 608 400 244   lub   e-mail: biuro@europol.edu.pl

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych jeśli klient naprawdę chce się nauczyć języka obcego.

 

Copyright © 2007 KED System. Wszelkie prawa zastrzeżone