Szkoła językowa, kurs angielskiego Katowice – poligloci.edu.pl SZKOLENIA ON-LINE
Szkola jezykowa Poligloci

SZKOLENIA

Czas na kursy językowe online dla firm

Poszukujesz optymalnego rozwiązania do nauki języków obcych dla siebie lub pracowników swojej firmy? Zależy Ci na zdobyciu praktycznych umiejętności konwersacji w krótkim czasie? Masz niewiele wolnego czasu i nie chcesz go marnować?

Rozważ kursy językowe online dla firm. To rozwiązanie eliminujące niedoskonałości tradycyjnych szkoleń, przynoszące wiele korzyści uczestnikom.

Nie trać czasu na dojazdy

Uczestnictwo w standardowych kursach językowych oznacza zazwyczaj konieczność uciążliwych i czasochłonnych dojazdów do miejsca nauki. Kursy w formie online umożliwiają uniknięcie tej sytuacji. Dzięki nim, zamiast stać w korku lub szukać miejsca parkingowego, będziesz mógł poświęcić więcej czasu na uczestnictwo w zajęciach.

Ucz się w dogodnym momencie

W przypadku kursów językowych online, to uczestnik decyduje o jakiej porze może się uczyć. Mogą to być zarówno godziny poranne, przerwa na lunch, jak i na przykład późne popołudnie czy wieczór. Uczestnicy zajęć w tej formie doceniają również elastyczność w zakresie zmian dni czy godzin nauki. Wyeliminowanie konieczności dojazdów sprawia, że przełożenie zajęć na inny termin staje się łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych kursów.

Szybkie efekty kursów językowych online

Zdobywanie wiedzy w trakcie kursów językowych online jest zazwyczaj intensywniejsze niż na tradycyjnych zajęciach. Dzięki temu, że lekcje mogą się odbywać częściej możliwe jest zrealizowanie pełnego semestru nauki w trakcie 2 miesięcy zajęć online (wystarczy 5 razy w tygodniu poświęcić zaledwie 1 godzinę na naukę). Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują motywacji do nauki w postaci szybkich, zauważalnych efektów.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy językowe online?

Znamy się na nauce języków obcych dla firm, jak mało kto. Już od 2003 roku organizujemy tego rodzaju kursy. Dbamy o wysoką jakość zajęć – zatrudniamy wyłącznie filologów, a program nauki nastawiony jest na praktykę – uczymy mówić, a nie rozwiązywać ćwiczenia gramatyczne. Ważna jest dla nas sprawna komunikacja z klientem – dlatego każdej uczącej się z nami firmie zapewniamy opiekę koordynatora i kwartalne raporty dotyczące postępów.

Kursy językowe online – poznaj ofertę

Jeśli zainteresowała Cię możliwość organizacji kursów językowych online dla firm i chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej usługi, zapraszamy do kontaktu:

Barbara Bouquet, tel. 608 400 244, e-mail: bb@poligloci.edu.pl

poligloci.edu.pl
poligloci.edu.pl

Uczymy angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, polskiego, rosyjskiego, słowackiego i włoskiego

POLIGLOCI Centrum Szkoleń Językowych 40-005 Katowice, ul. Moniuszki 3

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij