Szkoła językowa, kurs angielskiego Katowice – poligloci.edu.pl SZKOLENIA INDYWIDUALNE
Szkola jezykowa Poligloci

SZKOLENIA

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w szkoleniach indywidualnych dla osób mających nietypowe braki językowe lub potrzebujących pełnej elastyczności organizacyjnej. Wiemy jak cenny jest Państwa czas dlatego umiemy się dostosować do Państwa potrzeb. Rozumiemy, że język obcy jest Państwu niezbędny, ale stanowi tylko środek do osiągnięcia celu, dlatego praca z nami zawsze będzie dla Państwa przyjemnością, ponieważ dobra atmosfera na zajęciach i zrozumienie pomaga osiągać cele bez zbędnego stresu.

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i podpowiadamy jaki poziom znajomości języka jest niezbędny na danym szczeblu kariery zawodowej.

W ramach zajęć indywidulanych proponujemy przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI i ich odpowiedników w innych językach jak również egzaminów branżowych.

Zajęcia mogą odbywać się w domu klienta, w miejscu pracy lub w naszej siedzibie. Uczący to zarówno lektorzy jak i Native Speaker's. Dni i godziny zajęć mogą być całkowicie ruchome.

Przed rozpoczęciem nauki spotykamy się i ustalamy zarówno Państwa poziom znajomości języka poprzez test pisemny i ustny jak również tryb organizacji zajęć i ewentualną długość szkolenia dla osiągnięcia wyznaczonego celu przy założeniu metodycznym przyjętym przez UE (6 poziomów zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1, C2 realizacja każdego z nich to minimum 120 godz lekcyjnych)

Wybieramy rodzaj lektora: lektor polski z wykształceniem filologicznym lub Native Speaker z wykształceniem wyższym.

Stały opiekun klienta pomoże Państwu w rozpoczęciu zajęć, ale również będzie czuwać nad płynnością i elastycznością ich realizacji.

Dbamy o jakość naszych szkoleń a nasze ceny są bardzo konkurencyjne!

Dla uzyskania bliższych informacji proszę o kontakt.

Kontakt telefoniczny: 608 400 244

Kontakt e-mail: bb@poligloci.edu.pl

Barbara Bouquet – właściciel firmy

poligloci.edu.pl
poligloci.edu.pl

Uczymy angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, polskiego, rosyjskiego, słowackiego i włoskiego

POLIGLOCI Centrum Szkoleń Językowych 40-005 Katowice, ul. Moniuszki 3

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij