Szkoła językowa, kurs angielskiego Katowice – poligloci.edu.pl O NAS
Szkola jezykowa Poligloci

O NAS

Poligloci to szkoła językowa organizująca w sposób profesjonalny szkolenia językowe dla firm i osób prywatnych w całym kraju.

Nauczamy następujących języków na wszystkich poziomach zaawansowania:

język angielski, język niemiecki, język francuski, język włoski, język hiszpański, język czeski, język rosyjski, język polski dla obcokrajowców, język chiński, język japoński.

W nasze ofercie posiadamy również: język angielski biznesowy, język niemiecki biznesowy, język francuski biznesowy, język włoski biznesowy, język hiszpański biznesowy, język rosyjski biznesowy.

Dla nas liczą się przede wszystkim efekty naszej pracy. Nasi klienci przełamują bariery językowe i zyskują nie tylko płynność w komunikacji, ale również pewność siebie i swobodę wypowiedzi tak potrzebną w kontaktach z partnerami biznesowymi

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci organizuje kursy językowe grupowe i indywidualne na terenie całego kraju zarówno z dojazdem do firm, osób prywatnych jak i on-line bez konieczności wychodzenia z domu.

poligloci.edu.pl
poligloci.edu.pl

Uczymy angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, polskiego, rosyjskiego, słowackiego i włoskiego

POLIGLOCI Centrum Szkoleń Językowych 40-005 Katowice, ul. Moniuszki 3

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij