Szkoła językowa, kurs angielskiego Katowice – poligloci.edu.pl MALI POLIGLOCI
Szkola jezykowa Poligloci

SZKOLENIA

MALI POLIGLOCI

Kochani Rodzice MAŁYCH POLIGLOTOW!

Od kilkunastu lat współpracujemy z ludźmi sukcesu i przy okazji organizacji szkoleń językowych w firmach bardzo często spotykamy młodych rodziców, którzy pytają nas, w jakim wieku należy rozpoczynać naukę języka obcego. Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie i na potrzeby naszych klientów. Naukę języków obcych u dzieci rozpoczynamy w momencie, kiedy nasze dziecko zaczyna mówić w języku ojczystym, kiedy potrafi nazwać zwierzątka, zabawki, kolory. To rodzice, znając swoje dziecko, potrafią określić ten moment najlepiej, ponieważ każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Celem naszej oferty są 3-4 latki i przedszkolaki.

mali poligloci

Jakie są korzyści dla Was i dla Waszych Dzieci:

  • Wasze dzieci polubią języki obce i już żadna szkolna „trauma” tego nie zmieni. Przedmiotów, które lubimy uczymy się łatwiej i szybciej.
  • To, czego uczymy się w młodym wieku, zanim dopadnie nas szkolna rutyna, pamiętamy przez całe życie.
  • Dajecie Waszemu dziecku coś bezcennego - wiarę w siebie, bo kiedy w grupie zobaczy, że umie coś lepiej i szybciej od innych to poczuje się pewnie. Poczucie własnej wartości to jedna z najważniejszych cech ludzi sukcesu – ludzi szczęśliwych.
  • Dzieci mieszanych językowo par są dwujęzyczne ponieważ od najmłodszych lat stykają się z dwoma językami; z tego wniosek, że spotkanie z drugim językiem w środowisku naturalnym – w domu, daje okazję do wyzbycia się bariery wstydu popełniania błędów, którą wszyscy posiadamy, kiedy uczymy się języka w późniejszych latach.

Dlaczego z nami:

  • Jesteśmy profesjonalistami w zakresie nauki języków obcych i zatrudniamy profesjonalistów tzn.: lekcje z waszym dzieckiem będzie prowadzić filolog z pełnym wykształceniem, w imię zasady, że lepiej się nauczyć czegoś nowego dobrze od początku niż zmieniać coś źle nauczone.
  • Nasi lektorzy i lektorki, poza wiedzą, wyselekcjonowani są pod względem posiadanego akcentu, ponieważ wasze małe dzieci najlepiej na świecie potrafią powtarzać melodię języka w najmłodszych latach. Raz nauczony, piękny akcent, zawsze będzie procentować w przyszłości.
  • Rozumiemy, że dzieci w tym wieku mają swoje humorki i mają do nich prawo, zatem „nic na siłę”; wszystko jest nastawione na zabawę, zachęcanie, i nagradzanie.
  • Spotkania z ulubioną „Panią Anią”, która mówi tylko w języku obcym i z którą trzeba się porozumieć w czasie zabawy, stymuluje naturalny sposób nauczania uczenia się języka, taka sama metoda, jaką stosujemy w czasie nauki języka ojczystego.

Organizacja

Ustalamy zajęcia indywidualnie z każdym rodzicem, wstępnie możemy zaproponować 1 x 45 minut tygodniowo, jako bazę do takiej rozmowy. Zapraszam do kontaktu: Barbara Bouquet 608 400 244

poligloci.edu.pl
poligloci.edu.pl

Uczymy angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, polskiego, rosyjskiego, słowackiego i włoskiego

POLIGLOCI Centrum Szkoleń Językowych 40-005 Katowice, ul. Moniuszki 3

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności.

Zamknij